چگونه در رژیم دکتر کرمانی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام ابتدا باید سایت دکترکرمانی را از گوگل جستجو کنید یا از طریق kermany.com وارد شوید. سپس بر روی دکمه قرمز رنگ ثبت نام در سمت چپ صفحه کلیک کنید. بعد از اینکه صفحه باز شد گزینه « می خواهید رژیم بگیرید» را انتخاب نمایید و اطلاعات آن را تکمیل نمایید که شامل موارد زیر می شود.787

 

 

  • در کادر اول تلفن همراه را وارد کنید. شماره ای که وارد می کنید نمی تواند تکراری باشد. با هر شماره فقط یک بار می توانید ثبت نام کنید. 
  • در کادر دوم باید کلمه عبور برای خودتان مشخص نمایید. کلمه عبور حداقل باید دارای چهار کاراکتر باشد.
  • آخرین کادر آدرس ایمیل شماست که به صورت اختیاریست و در صورتیکه آدرس ایمیل خود را  وارد کنید اطلاع رسانی های سایت و خبرنامه ها برای شما به صورت ایمیل ارسال خواهد شد. سپس گزینه ثبت نام را بزنید تا وارد مرحله بعد شوید.

 

 

بعد از این بخش بلافاصله وارد نرم افزار رژیم غذایی آنلاین می شوید. برای ثبت نام کامل شما 6 مرحله وجود دارد. این مراحل عبارتند از:

1. اطلاعات پایه: در این مرحله اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه به همراه تاریخ تولد و استان و شهر دریافت می گردد.

 

 

2. اطلاعات جسمانی: در این مرحله کاربر گرامی باید نوع رژیم غذایی ایده آل یعنی لاغری، چاقی، تثبیت وزن و یا رژیم بارداری را انتخاب نمایید. همچنین سوالاتی در خصوص قد، وزن و فعالیت های روزانه کاربر نیز قرار دارد.

 

 

 

3.بیماری ها: یکسری بیماری ها مشخص است که در صورت مواجهه بودن با آن حتما گزینه مدنظر را انتخاب کنید تا رژیم غذایی متناسب با بیماری خود را دریافت کند و آسیبی به بدن وارد نشود.

 

 

. پیش گزارش: تمام اطلاعات تکمیل شده از مرحله 1 تا 3 را مشاهده می کنید.

 

5. پرداخت: در این مرحله بسته 3 ماهه رژیم متناسب با اطلاعات شما قرار دارد که بعد از پرداخت موفق می توانید لیست غذایی خود دریافت کنید.

 

 

6. لیست غذایی: بعد از تکمیل مراحل 1 تا 5 رژیم خود را دریافت نمایید.

 

 

7. دریافت اولین لیست غذایی رژیم آنلاین: پس از اتمام مراحل ثبت نام، اولین لیست غذایی مناسب، برحسب اطلاعات دریافتی شما تجویز می شود. این برنامه برای مدت دو هفته می باشد.

 

روش های پرداخت برای دریافت رژیم آنلاین

کاربران گرامی به دو روش 1. پرداخت آنلاین 2. پرداخت آفلاین در رژیم غذایی آنلاین مجموعه به اندام دکتر کرمانی را دریافت می کنند.

 

پرداخت آنلاین: شامل دو درگاه بانک پاسارگاد و بانک سامان است. تنها با داشتن رمز دوم کارت شتاب خود به آسانی و با صرفه جویی در زمان خود را انجام دهید.

 

 

پرداخت آفلاین: شامل دو مرحله کارت به کارت و فیش بانکی می باشد که در ادامه توضیح داده شده است.

الف) کارت به کارت: مبلغ تعیین شده برای رژیم غذایی دکتر کرمانی را از طریق شماره کارت 6276-8584-1211-6274 در سیستم پرداخت نمایید. سپس 4 رقم آخر و نام صاحب کارت به همراه تاریخ پرداخت را به طور دقیق در کادرهای تعبیه شده وارد نمایید.

 

 

ب) فیش پرداختی: مبلغ رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی را با مراجعه به بانک و یا سایت اینترنتی پرداخت نمایید. فیش را نزد خود نگه دارید و اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی پرداخت کننده و شماره فیش را وارد نموده و پرداخت را تکمیل نمایید.

 

مشترکین خارج از کشور

اگر خارج از کشور هستید و تصمیم به کاهش یا افزایش وزن دارید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

لینک ثبت نام مشترکین خارج از کشور

آیا پاسخ پرسش خود را گرفتید؟

× Successfully submitted! The form is valid.