چگونه در رژیم دکتر کرمانی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام ابتدا باید سایت دکتر کرمانی را از گوگل جستجو کنید یا از طریق لینک https://kermany.com/ وارد صفحه‌ی اصلی سایت شوید. سپس بر روی دکمه قرمز رنگ ثبت نام در سمت چپ صفحه، کلیک کنید. بعد از اینکه صفحه باز شد باید شماره‌ی موبایل خود را وارید کنید. در این مرحله یک رمز عبور به موبایل شما پیامک خواهد شد که می‌توانید با وارد کردن آن در قسمت رمز عبور، وارد پنل کاربری شوید و مراحل دیگر ثبت نام را به این شکل کامل کنید:

1- در مرحله اول از شما خواسته می‌شود اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و جنسیت خود را وارد کنید و گزینه‌ی ثبت نام را بزنید

2- مرحله‌ی بعد باید نوع رژیمی را که می‌خواهید از میان گزینه‌ها انتخاب کنید، مثلا اینکه قصد دارید رژیم کاهش وزن، افزایش وزن، دیابت، تثبیت و یا بارداری را دریافت کنید.

3- بعد از انتخاب رژیم، نوبت وارد کردن اطلاعات جسمانی شماست. اطلاعاتی مثل قد، وزن، دور مچ و تاریخ تولد را با کشیدن عقربه‌ها به چپ یا راست می‌توانید وارد کنید. 

4- بعد از کلیک روی دکمه تایید و ادامه، گزارشی از وضعیت جسمانی شما، میزان اضافه وزن، وزن مناسب برای شما و مدت زمان رسیدن به وزن مناسب برای شما نمایش داده خواهد شد.

5- مرحله‌ی بعد مربوط به عارضه یا بیماری‌هاست. توصیه می‌شود این مرحله را با دقت پر کنید. در این مرحله مشخص می‌شود که آیا شما مجاز به گرفتن رژیم هستید یا خیر. برای مثال اگر مبتلا به دیابت نوع 1 باشید، رژیم برای شما مجاز نیست. گاهی اوقات نیز با وجود ابتلا به یک بیماری، تنها توصیه‌هایی به شما می‌شود تا بهتر بتوانید رژیم بگیرید و آسیبی به بدن شما نرسد. 

6- اگر خانم باشید، در مرحله‌ی بعد از شما پرسش می‌شود که آیا دارای شرایط خاصی مثل شیردهی یا بارداری هستید یا نه، در صورتی که یکی از این موارد را انتخاب کنید رژیم شیردهی و بارداری به شما داده می‌شود؛ در غیر این صورت به مرحله‌ی بعد وارد خواهید شد. 

7- مرحله‌ی بعد مربوط به انتخاب پکیج است. یعنی شما می‌توانید پکیج رژیم به تنهایی یا پکیج رژیم + ورزش را انتخاب کنید. 

8- بعد از انتخاب بسته نوبت به پرداخت هزینه و تایید ثبت نام خواهد رسید. 

9- در فاکتور نهایی، اگر کد تخفیف دارید می‌توانید آن را وارد کرده و سپس هزینه را پرداخت کنید، در غیر این صورت با یکی از روش‌های پرداخت هزینه (آنلاین یا کارت به کارت) می‌توانید نسبت به دریافت رژیم اقدام کنید.

 

آیا پاسخ پرسش خود را گرفتید؟

× Successfully submitted! The form is valid.